Atıf Yönetim Araçları

Atıf Yönetim Araçları

Endnote

EndNote; Web of Science, EBSCOHost, JSTOR ya da ScienceDirect gibi pek çok elektronik kaynağa ait yayınların referans bilgilerine erişim sağlar ve bu kaynaklarda arama yapmaya olanak tanır. 5,000’i aşkın bibliyografya türü içeren EndNote bu bibliyografyaları Microsoft Word dokümanlarına taşıma imkanı sağlar. Desktop sürümünün yanı sıra online olarak da erişime açık olan EndNote hem Windows hem de Mac cihazlarından erişime açıktır.

Mendeley

Mendeley araştırmaları düzenlemek, diğer yazarlarla çevrimiçi işbirliği yapmak ve son araştırmaları keşfetmek konusunda yazarlara yardımcı olan ücretsiz bir referans yöneticisi ve akademik sosyal ağ aracıdır. Online kayıt işleminin ardından erişim sağlanan Mendeley, Windows, Mac ve Linux platformlarından erişim sağlar.

cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nfl jerseys from china wholesale nfl jerseys from china discount nfl jerseys from china cheap nba jerseys from china wholesale nba jerseys from china discount nba jerseys from china cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discount nba jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys discont nba jerseys